Andi’s Pizza Peshkopi

Bulevardi Elez Isufi, Peshkopi, Dibër, Albania
0683237102, 0699874007

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet Tona:

   

Kategoria: Piceri, Fast Food

Pizzeria Andi sherben një shumëllojshmeri picash si: Pizza Familjare, Pizza Normale (Salcë, mozzarella, speca e kuq, jeshil, kërpudha, sallam apo saxhuk pikant, proshutë coto, proshutë e papërpunuar, grana, vegjetariane etj.) Si dhe nenproduktet tona: Sufllaqe , Sanduiç fshati.
Një menu e pasur që kombinon harmoninë e kuzhinës tradicionale turke dhe shqiptare. Në fastfood tona, ju mund të shijoni specialitete të ndryshme të përgatitura posaçërisht për ju.
Produktet e Andi’s Pizza janë të shijshme, të shëndetshme, të freskëta, të kontrolluara dhe 100% Hallall.
Sherbim Taxi ne numrin: 0683237102

Adresa: Bulevardi Elez Isufi, Peshkopi, Dibër, Albania

f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

08:00 - 21:00

Informacion shtesë:

Kategoria:

Banket “New York”

L.Perëndimi, Peshkopi, Albania
+355682045872

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar, Restorant

Pronotoni lokalin i cili nëpermjet sherbimit dhe standartit, do ju mundesojë çertifikimin e një dasme vërtetë cilesore !
Zgjidhni “Banket New York “qe gezimin tuaj ta shikoni shpesh
Shikoni faqen si me poshte te facebook dhe instagram dhe do shikoni me me detaje gjithe banketet aktivitetet dhe cfare ofron Banket “New York”.
I cili njihet per kualitetin dhe arkitetkturen komforte brenda.

Adresa: L.Perëndimi, Peshkopi, Albania

Web   f   Insta                                                      Rezervo

Orari:

07:00-00:00

Informacion shtesë:

Bar-Piceri-Restorant QENDRA

Shëtitorja "Elez Isufi", përballë Pallatit të Kulturës, Peshkopia, Dibër, Albania
+35568 575 7676

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar, Piceri, Restorant

 

Bar-Piceri-Restorant QENDRA ndodhet mu ne qender te bulevardit Elez Isufi perballe Pallatit te Kultures se Peshkopise.

Nje restorant te cilin nuk mund ta zevendesoj dot me asnje vend tjeter!
Sherbim cilesor, ushqim teper i shijshem, dhe nje staf i mrekullueshem.
Bar-Piceri-Restorant “QENDRA” ofron specialitetet me te mira te kuzhines tradicionale si dhe pica te llojeve te ndryshme, cilesia me e larte e gatimit.

Gatimet e krijuara me kujdes dhe dashuri nga guzhina jone ekselente shoqorohen me pijet me te mira.

Per kete Bar-Piceri-Restorant “QENDRA” ka menduar duke krijuar Barin mbushur plot me pije te ndryshme, embelsira etj…

Adresa: Shëtitorja “Elez Isufi”, përballë Pallatit të Kulturës, Peshkopia, Dibër, Albania

f                                                      Rezervo

Orari:

07:00 - 23:00

Informacion shtesë:

Hotel Restorant Piazza

Bulevardi Elez Isufi, Peshkopi, Diber, Albania
+35569 6741378, +355 218 24 616

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel, Restorant

I pozicionuar ne qender te qytetit te peshkopise ne bulevardin kryesor Elez Isufi, hotel Piazza renditet nje nga hotelet me prestigjioze te ktij qyteti. I hapur ne vitin 2012, me nje stil te vecante dhe me nje arredim dhomash nga me te fundit e ben kte hotel nga me komodet e ktij qyteti. Hotel Piazza eshte nje nga me te preferuarit nga turistet e huaj si dhe nga grupet e biznesit vendas. Hoteli ofron restorant, bar, parkim falas, Wi-Fi dhe shërbim 24-orësh.

Dhomat në Hotel Piazza janë të pajisura me TV, ajër të kondicionuar me pamje fantastike.
Aty ku turistet e huaja dhe vendas gjejne vendodhjen e duhur per te shijuar qytetin e Peshkopise,ku akomodimi dhe sherbimi jane prioritet i seriozitetit qe kemi ne per punen.

Adresa: Bulevardi Elez Isufi, Peshkopi, Diber, Albania

Web   f                                                      Rezervo

Orari:

00:00 - 00:00

Informacion shtesë:

Restorant Piceri “THE SMOKE”

Peshkopia, Dibër, Albania
+355 68 405 2000

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Restorant Piceri “THE SMOKE”, i pozicionuar ne hyrje te qytetit te Peshkopise, bie ne sy Qendra Tregtare Eiba, ku ndodhet edhe Restoranti i njohur i qarkut te Dibres Piceri “THE SMOKE”.  Ku ofron specialitetet me te mira te kuzhines tradicionale Dibrane tipike me karakteristikat e zones te gershetuar me ate mesdhetare. Te ndodhur kudo ku kerkohet cilesia me e larte e gatimit dhe konforti maksimal.
Kualiteti dhe kreativiteti jane elementet themelore te filozofise Piceria “THE SMOKE”. Me teper se një dekade, ne kemi krijuar një marrëdhënie tepër të ngushtë me klientët dhe partneritet të shkëlqyer me biznese të ndryshme.
Specialitet e Piceri “THE SMOKE”: përfshijnë kuzhinen me recetat tipike tradicionale ku nuk mungojne edhe modelet europiane sipas shijeve te klientit: Sallatat, Pastat, Rizotot, Perimet dhe Mishi ne zgare ose kombinimet e ndryshme. Një nga specialitetet tona janë gatimet me produktet te freskëta e bio te vendit.
Mikpritja e veçantë dhe ndjenja e pakrahasueshme e kënaqësisë kanë bërë që klientët tanë ta konsiderojnë :”Piceri “THE SMOKE”” si një shtëpi jashtë shtëpisë.

Adresa: Peshkopia, Dibër, Albania

f                                                      Rezervo

Orari:

07:00 - 23:00

Informacion shtesë: