Zerja Resort

Rruga Peshkopi-Maqellare, Diber, Albania
+35568 406 2613, +35569 270 6613

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar, Hotel, Restorant, Pishine

 

Zerja Resort është një nga resortet me luksoze te ndertuar   ne hyrje te Peshkopisë  që ofron dhoma prej druri me stil modern e komode.

Zerja Resort ofron specialitetet me te mira te kuzhines tradicionale shqiptare te gershetuar me ate mesdhetare.

Te ndodhur kudo ku kerkohet cilesia me e larte e gatimit dhe konforti maksimal.
Kualiteti dhe kreativiteti jane elementet themelore te filozofise “Zerja”. Ne kemi krijuar një marrëdhënie tepër të ngushtë me klientët dhe partneritet të shkëlqyer me biznese të ndryshme.
Specialitet e Zerja Resort : përfshijnë: Sallatat, Pastat, Rizotot, Perimet dhe Mishi ne zgare ose kombinimet e ndryshme.
Mikpritja e veçantë dhe ndjenja e pakrahasueshme e kënaqësisë kanë bërë që klientët tanë ta konsiderojnë : Zerja Resort si një shtëpi jashtë shtëpisë.

Zerja Resort ofron nder te tjerash, hapesiren per parkim, e cila eshte e gjitha ne dispozicion te klientit dhe padiskutim, ato me te rendesishmet, rehatine dhe relaksin qe ju krijojne ambjentet e fjetjes, te cilat perbehen nga dhoma te ndryshme, me kushte optimale dhe me cmime konkuruese.

Moto: “Ju garantojme se nese vini nje here do riktheheni perseri, pasi vetem ne Zerja Resort  do keni pushime te paharrueshme !!”

Adresa: Rruga Peshkopi-Maqellare, Diber, Albania

f                                                      Rezervo

Share
 • 206
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  206
  Shares

Orari:

08:00 - 00:00

Informacion shtesë: