Restorant Taverna Cami

Near the lake, Debar, Macedonia
+355 89 70 391 355

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant, Piceri

Restorant Taverna Cami aty ku dibranet dhe miqte e Dibrës gjejne pikerisht ate qe i mbledh ata per te kaluar ca momente qe do mbesin gjate ne memorien e tyre,duke folur e çmallur me Dibrën! Nje nderthurje ku mbizoteron atmosfera ,komoditeti ,shija ushqimit, tradita dhe peisazhi. Aty sherbehet nga nje staf shume profesional, dashamires dhe mikeprites i cili sinkronizohet shume mire edhe me shpjegimin qe ata ju bejne klienteve te tyre. Ne kete restorant organizohet shpesh here dhe takime nga ato dipllomatiket deri tek eventet e ndryshme familjare ..!
Jeni te mireseardhur tek Restorant Taverna Cami ne qytetin e Dibrës se madhe!

Adresa: Pranë liqenit, Dibër e Madhe.

f                                                              Rezervo

Share
 • 43
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  43
  Shares

Orari:

08:00 - 00:00

Informacion shtesë:

Kategoria: