Hotel Restorant Piazza

Bulevardi Elez Isufi, Peshkopi, Diber, Albania
+35569 6741378, +355 218 24 616

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel, Restorant

I pozicionuar ne qender te qytetit te peshkopise ne bulevardin kryesor Elez Isufi, hotel Piazza renditet nje nga hotelet me prestigjioze te ktij qyteti. I hapur ne vitin 2012, me nje stil te vecante dhe me nje arredim dhomash nga me te fundit e ben kte hotel nga me komodet e ktij qyteti. Hotel Piazza eshte nje nga me te preferuarit nga turistet e huaj si dhe nga grupet e biznesit vendas. Hoteli ofron restorant, bar, parkim falas, Wi-Fi dhe shërbim 24-orësh.

Dhomat në Hotel Piazza janë të pajisura me TV, ajër të kondicionuar me pamje fantastike.
Aty ku turistet e huaja dhe vendas gjejne vendodhjen e duhur per te shijuar qytetin e Peshkopise,ku akomodimi dhe sherbimi jane prioritet i seriozitetit qe kemi ne per punen.

Adresa: Bulevardi Elez Isufi, Peshkopi, Diber, Albania

Web   f                                                      Rezervo

Share
 • 517
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  517
  Shares

Orari:

00:00 - 00:00

Informacion shtesë: