Hotel & Restorant Doda

Kryqëzimi Kuben, Peshkopi, Dibër, Albania
+355 68 20 56 824 / +355 67 44 40 599

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel, Restorant

I krijuar për të arritur ekselencën Hotel “Doda” , hotel luksoz është i pozicionuar në një vend perfekt pranë qytetit Peshkopisë, Kryqëzimi Kuben.

Përveç vendndodhjes së shkëlyqer, Hotel “Doda” ka detaje arkitekturore unike për të dhënë ndjesinë e një akomodimi të paharrueshëm.

Hoteli përmban dhoma të arreduara në mënyrë moderne të cilësisë më të mirë, duke ofruar intimitet përveç luksit dhe shume elegancë.

Aty sherbehet nga nje staf shume profesional, dashamires dhe mikeprites i cili sinkronizohet shume mire edhe me shpjegimin qe ata ju bejne klienteve te tyre.

Ndaj Hotel “Doda” eshte nje prej hoteleve me te mira ne Peshkopi per qendrimin sa me te rehatshem. Ku çmimi, cilësia, atmosfera janë gjërat kryesore për të cilat klientët tanë zgjedhin Hotel “Doda”.

JENI TE MIRPRITUR!!!

Adresa: Kryqëzimi Kuben, Peshkopi, Dibër, Albania

f                                                                 Rezervo

Share
 • 621
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  621
  Shares

Orari:

00:00 - 00:00

Informacion shtesë:

Kategoria: ,