Restorant Gramoz

Velko Vlahoviq BB, Debar, Macedonia
+389 70 662 227

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

I konsideruar Restoranti më Mikëpritës Gramoz Restaurants në Dibër të madhe, dhe i përmendur në të gjitha listat e vendeve ku duhet të hash në qytetin e dibrës, ky restorant ka rrëmbyer zemrat si të vendasve nga të dy anët e Dibrës si të madhes dhe asaj  te voglës, Gramoz Restaurants njihet dhe për organizime festash si ditëlindje, fejesa apo organizime të ndryshme kolektive miqësore nga diaspora e trevat e krahinës Dibër edhe të turistëve që vizitojnë Dibrën. Ku pranohen prenotime dhe shërbime në tavolinë dhe në ambintet jashtë për evente të ndryshme. Kjo i detyrohet finesës të famshme të restorantit  apo drurit të bukur dekorues e atmosferës së ngrohtë, aq edhe mënyrës kreative përmes të cilës vijnë disa nga pjatat më tradicionale shqiptare, përfshirë dhe ato të periudhës së para luftrave. Gramoz Restaurants, përmes pjatave tradicionale, gatimit të Guzhinës dibrane, ajo gatuan dhe menu të tjera mesdhetare dhe europiane,  që ka një vend special në zemrën e çdo shqiptari për menun e gatimin dhe karakteristikën që ofron restoranti.

Adresa: Velko Vlahoviq BB, Dibër e Madhe

fInsta                                                                  Rezervo

Share
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

Orari:

08:00 - 23:00

Informacion shtesë: