Bolzano Lounge & More

Rruga "Safet Zhulali" ...100 m mbi shëtitoren"Elez Isufi" pas ish gjimnazit "Said Najdeni ", Peshkopia, Dibër, Albania
+355 68 689 2186

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Aroma e kafes eshte ajo qe te gjith duam te na zgjoj ne mengjes, ndaj ne nje prej bareve me te mira ne Diber e dini ku te gjeni shijen e vertete te kafes, Bolzano Lounge & More.
Atmosfera relaxuese, sikurse cdo dite te jete e djele te jep mundesin e shijimit te kafes apo pijeve te shumllojshme qe ne ju ofrojme. Dizenjuar me nje arkitektur detaiste moderne jep ndjesin jo vetem te relaxit por dhe komoditetit ne cdo cep te tij. Mund te them me plot gojen se Bolzano Lounge & More eshte bere destinacioni me i frekuentuar i qytetit.  Koncepti i Bolzano Lounge & More eshte themeluar mbi vizionin e nje lloj arratisjeje urbane, e krijuar eskluzivisht per miqte dhe e fokusuar ne ofrimin e nje eksperience luksoze dhe unike.

Bolzano Lounge & More ndodhet ne nje hapesire te gjere. Eshte vendi perfekt per te kaluar nje mbremje te kendshme ose nje pasdite clodhese nen tingujt e nje muzike te zgjedhur. Bari ofron pije klasike, koktejle kreative si dhe argetime te tjera ne dizajnin e tij modern te rinovuar rishtazi.

Adresa: Rruga “Safet Zhulali” …100 m mbi shëtitoren”Elez Isufi” pas ish gjimnazit “Said Najdeni “, Peshkopia, Dibër, Albania

f   Insta                                                      Rezervo

Share
 • 5
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  5
  Shares

Orari:

08:00 - 00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: